Biz Kimiz ?

Graphenexpress Ltd. Şti. 2020 yılında yüksek kaliteli grafen/grafen türevi nanomalzemeleri üretmek ve bu malzemeleri pazara sunmak amacıyla kurulmuştur. Uzun bir süredir üzerinde çalışmalar yaptığımız bu ürünler ile gerek akademik anlamda gerekse endüstriyel anlamda en etkili çözümleri sunabilen bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Aynı zamanda firmamız nitelikli akademik bağlantıları ve işbirlikçileri ile birlikte üniversite-sanayi işbirliği, proje fikri geliştirme, ulusal ve uluslararası çağrılara proje hazırlama ve akademik danışmanlık gibi hizmetler de sunmaktadır.

ar-Ge ve Ür-Ge’de En Son teknolojiyi kullanıyoruz

Misyonumuz

Potansiyel grafen araştırmaları ve uygulamaları için, yüksek kalite ve uygun fiyatlı grafen ve grafen türevi ürünleri müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Graphenexpress Ltd. Şti. olarak geliştirdiğimiz yüksek kaliteli yüksek kaliteli grafen ve grafen türevi ürünlerimiz ile katma değeri yüksek çözümler üretmek ve uluslararası pazarda söz olan bir firma konumuna gelmektir.

Bizi tercih edin

Yüksek Kaliteli Lab

Eşsiz Uzmanlık

Kesin Sonuç

Nitelikli personel

Referanslarımız

Haber bültenimize abone ol

En son haberleri ve özel teklifleri kaçırmamak için haber bültenimize yandaki alana mail adresini yazarak katılabilirsiniz.